Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy hét alatt nem nőtt semmit....

Egy hét alatt nem nőtt semmit. Melvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
minden héten vasárnap mérjük a kisfiam meztelenül. Eddig gyönyörűen nőtt, még sokat is. Ezen a héten jóval kevesebbet evett mint szokott, de volt rendesen pisi,kaki, de sokkal többet is sírt mint szokott. Szerintem jön a foga. Mai mérésnél kiderült, hogy egy grammot sem hízott az elmúlt héten. Ez normális. Ma 12 hetes, 3000g-mal született, ma 5,82-t mértünk, szóval az nem kevés. Meg most már 4 hete szívjuk, csöppentjük az orrát meg z szemét és nem akar múlni. De nem lázas.

2013. márc. 10. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:
az ez normalis... Mondat természetesen kérdés
2013. márc. 10. 22:01
 2/6 kíváncsicska ***** válasza:

Hát nem a súlya miatt kellene orvoshoz vinni.Ha 4 hete szívjátok folyamatosan az orrát, meg cseppentitek a szemébe a cseppet az miatt kellene.Mit cseppentetek?Orvosi előírás?

Amúgy a fogára kicsi az esély, hogy jön (nem lehetetlen persze), de ha nem kap levegőt az orrán persze hogy kevesebbet eszik.Ők még nem tudnak a szájukon levegőt venni.A súly növekedésnek meg 1 hónapban kell meglennie, nem heti szinten.A minium elvárt a 400gramm

2013. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem volt olyan hogy 1 hónap alatt semmit nem hízott mind a három gyerekem nehezen hízott pedig enni ettek. Azzal az orrcsöpögtetéssel leállnák ha már egy hónapja használjátok tönkremegyen az orrnyálkahártyája. Azért nézesd meg orvossal ha a szeme is be van gyulladva.
2013. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
természetesen orvos írt fel mindent. Az elején normál cseppet, most már csak sóoldatosat. A szeme meg csipásodik, valószínűleg a taknyosságtól arra is orvos írt fel cseppet. Azt mondta addig, amig el nem múlik plusz 3 nap. A fogzást onnan gondolom, gogy nyűgös, folyton folyik a nyála és tömködi az öklét a szájába.
2013. márc. 10. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet fogzás is.A lányom2,5 hónaposan kezdett fogzani,4 hónaposan bújt ki az első foga rá egy hétre a másik.
2013. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta megnéztem pontosan az írást és rosszul emlékeztem. Nem nem nőt, hanem fogyott. Ma elmegyünk orvoshoz. Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!