Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A vizeletgyüjtő zacskóból át...

A vizeletgyüjtő zacskóból át kell önteni a vizeletet üvegbe?

Figyelt kérdés
Vizeletgyüjtő zacskóba kell felfognom 1 hónapos kisfiam vizeletét. Ebből a steril zacskóból át kell öntenem üvegbe, vagy hogy viszem el? A zacskó nem zárható! Rakjak rá egy befőttesgumit?

2013. máj. 16. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én átöntöttem vizeletgyűjtő edénybe. Lehet kapni a gyógyszertárban.
2013. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
At kell onteni.
2013. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam átönteni.

Belepisil a gyerek, lehajtogatom a tetejét és úgy rakom át az egészet egy pici üvegbe.

Sajnos rendszeresen kell leadni pisit :(

Jobb, ha nem öntöd át, annyival is kevesebb a lehetőség a bacik elterjedésének. Arra gondolok, ha esetleg rosszul mosod el az üveget vagy ilyesmi. A zacskó eleve biztosan tiszta. Hajtogasd le a zacsi tetejét és celluxozd le, vagy zárd le.

2013. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akármilyen üvegbe kell önteni és akkor nem megy bele baci. Lehet kapni vizelettartó edényt a gyógyszertárban, ami steril.
2013. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobban szeretik átöntve, de nem kötelező. Én 1x vittem zacsiban, hát az egész pisis volt kívül-belül, pedig jól leragasztottam.
2013. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Szerencsére sikerült belepisilnie a zacskóba a gyerkőcnek. Amúgy mennyi mennyiségre van szükség ahhoz, hogy értékelhető legyen? végül átöntöttem egy jól kimosostt és forró vízzel átöblített üvegecskébe, de legközelebb fogok venni steril edénykét a patikában biztos ami biztos alapon.

2013. máj. 17. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi kórházban voltunk, amikor a fiam 2 hónapos volt, akkor azt mondták, hogy 5 ml a minimum, amivel tudnak kezdeni valamit, de a 10 ml már tökéletes.


5-ös

2013. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 3/7

10 milit szoktam leadni, mivel egyszerre nem pisil többet a gyerekem, ennyi elég szokott lenni

2013. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Segitseg!


Sziasztok!

Nekem is kell pisit leadni, de nem megy bele a zacsiba, csak a kislanyom pelusaba.. Mar 4 zakot elhasznaltam, es ez nem egy nap alatt tortent...Raadasul meg zavarja is.


Van valami trukkje?


Koszonom!

2013. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár nekem fiam van, de remélem tudok segíteni neked.


Ragaszd rá a zacsit, ahol kijön a pisi, aztán tartsd állva a lányodat, semmiképpen ne engedd leülni. Közben itasd, engedd a vizet, simizd a pocakját, hogy minél előbb jöjjön a pisi.

2013. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!