Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lázmérőt hogyan fertőtlenítsem?

Lázmérőt hogyan fertőtlenítsem?

Figyelt kérdés
Ha lázas a fiam, a fenekében mérem meg a lázát, és ezután hogyan fertőtlenítsem? Van fülhőmérőnk is, de annak nem olyan megbízható az eredménye. Ált. két fülben két jócskán eltérő értéket mutat. Popsiban a legpontosabb.

2013. jún. 20. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban Neomagnol tablettát, ezt vízzel kell elkeverni és nagyon jó fertőtlenítő, kézfertőtlenítésre is jó.
2013. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én alaposan elmosom a végét és egy időre beleállítom a chicco fertőtlenítő folyadékába. Alaposan öblítem.
2013. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lemosom folyékony szappannal.
2013. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen lemosom és alkoholos vattával fertőtlenítem.
2013. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
alkoholos vattával
2013. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érintésmentes lézeres hőmérőt használatatok már? Nekem nemréég ajánlották és nagyon bevált. Mikor alszik akkor is meg tudom mérni, ráadásul a kajácskáját vagy a tejet is amit melegítek neki meg a fürdővizét is meg tudom mérni vele...
2013. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Most voltunk a Kórházban a Lányommal és szerinted, mennyire fertőtlenítették le a lázmérőjét????

Azt hittem az agyam elszáll, amikor a fenekéből kivette és megtörölte a nővérke a lázmérőt és dugta a hóna alá, mert kettőt kellett mérjen!

Utána vittem is a Lányomat fürdeni! Legalább a csaphoz vihette volna, a hőmérőt, de semmi :(

Szerintem ha tudod a Párod arc szeszével és vattával áttörlöd az elég, vagy tusfürdővel is átmoshatod, csak jól öblítsd le!!!!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, ez a kórházi sztori tényleg durva. Apropó, mindenhol 800 ft körül van egy deci alkohol? Méregdrága. Én is azzal törölgettem át a lázmérőt, plusz még a hóaljamat is időnként, mert megöli ott is a bacikat, de úgy fogy, hogy csak na. Kicsit gazdaságtalan, tudtok valahol olcsóbban?
2013. jún. 21. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!