Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ártalmas-e bárányhimlős...

Ártalmas-e bárányhimlős gyerekre a rovarirtás?

Figyelt kérdés
Bárányhimlős a kisfiam 4 éves.Most tartunk a 6 dik napnál.Kb 200 pötty van rajta egész testén.Van olyan himlője is ami sajnos elfertőződött.Ma este jönnének rovart irtani a lakásba most olvastam lent a liftnél.Nagyon nem tartom jó ötletnek,hogy most jöjjenek.Mit csináljak?A gyereket elvinni sehova nem tudom a lakásból,ki se mehet még.
2013. jún. 24. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá.

Nem tudom, ilyenkor fertőz-e még, mielőtt bejönnének a bogarasok a lakásba, szólj nekik, hátha valamelyik még nem volt himlős.

De az irtóanyagnak semmi köze a gyerekhez, nem ártalmasak egymásra.

2013. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát mi mentünk sétálni -- senki nem mondta h be kell zárni a gyereket egy hétre


max annyit tehetsz h mikor jönnek akkor kiszólsz h fertőző beteg van a háznál és ha megoldható akkor jöjjenek egy hét múlva


de nem hiszem h baja lenne tőle a gyereknek bár nem tudom mit irtanak

2013. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A bárányhimlös gyereke ki lehet vinni a lakásból, nem tudom, honnan szeded, hogy nem, csak közösségbe nem szabad vinni.


Ha rovarírtás van a házban, akkor - legalább is normális helyen - mindenkinek el kell hagynia a házat, ha nem teszi, életveszélybe kerülhet.


Nyugodtan vidd ki a gyereket, sokkal okosabb, mint hoyg mérgezést kapjon.

2013. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekünk megmondta a doki,hogy nem vihetem ki a gyereket a lakásból.
2013. jún. 24. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress értelmesebb orvost!!!
2013. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kicsi off

Nekünk is azt mondta 2 gyerekorvos, amikor bárányhimlősek voltak gyerekek, hogy nem lehet őket kivinni udvarra, pl. a nap nem jó a kiütéseknek.

2013. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kiviszed, akkor nem kell feltétlen napra tenni a gyereket
2013. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem vinném ki a himlős gyerekemet, mindegy mit mondana az orvos. Pár napig nem hal bele, ha be van zárva a lakásba.
2013. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma a hatodik nap,hogy nem ment ki a lakásból a gyerek.

De nem fogom beengedni a rovarirtókat már ezt eldöntöttem.

2013. jún. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!