Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 hetes uh láttak a kisfiam...

6 hetes uh láttak a kisfiam bal vesejen valami tágulatot. Pontosabban ez all a papirján:Az üregrendszer pyelonja17x13mm. A kezdeti urete 4mm. Valakinek hasonlo. Kérlek irjatok?

Figyelt kérdés
a doktorno azt mondta nem kell semmit csinalnunk majd 6 hosan menjunk vissza kontrolra,de én nagyon agodom:-(
2013. szept. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiúknál gyakori nekem is van vesetágulatom pedig nő vagyok, semmi panaszom nem volt sosem, mind a négy gyermekemnek van tágulat a veséiben ők is panaszmentesek, ki is nőheti!
2013. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt már magzati korban. Azt mondták, hogy lehet,hogy mire megszületik, nem lesz meg. Meg volt, de pici, neki is 4mm-es volt. 10 mm alatt nem igazán foglalkoznak vele. Félévente vizeletet vettek tőle, meg uh-al nézték. A vizelet fontos, mert a tágulatosoknál hamarabb lehet baci! Egy éves elmúlt egy picivel mire kinőtte!
2013. szept. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekunk 17x13pylonja es a kezzdeti ureter 4mm.az az igasag,hogy nem tudom mit jelentenek pyelon se az ureter.csak hetfon megyunk hazi orvoshz ,hogy mutasuk meg az eredmenyt.az uh doktorno nem mondott semmit,csak hogy nem kell vele foglalkozni,ne agodjak mert a gyerek nem bereg.engem azert nagyon agaszt
2013. szept. 20. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A pyelon vesemedencét, az ureter pedig húgycsövet jelent.
2013. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!