Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A rota vírusba visszalehet esni?

A rota vírusba visszalehet esni?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött az 5 éves fiam kezdte vasárnap és kórházban kötöttünk ki, aztán mikor kijött a kórházból szerdán visszamentem a kicsi fiammal, szombaton kijöttünk és kezdtem én és a férjem, keddig nagyon rosszul voltunk, aztán minden rendben, a nagy fiamat már a dokinő elengedte az oviba, de még otthon tartottam 3 napig, hogy tuti legyen a dolog és még véletlenül se fertőzzön meg senkit, már csütörtök, péntek ovi, hétvégén is minden rendben, hétfőtől szerdáig is minden rendben és szerda este megint hányt, azóta semmi, ennyi idő után is vissza lehet esni, vagy még nem regenerálódtak a belek rendesen és megterhelte?
2013. szept. 26. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A rota víruson kívül még számos más hasmenést és hányást okozó vírus van. Ha nem ebbe, akkor beleeshet másikba.

Lehet még kellene neki probiotikum, meg lehet hogy evett valamit, amivel esetleg elrontotta a gyomrát, vagy nem esett jól neki.

2013. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!