Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 18 hónapos oltásnak milyen...

18 hónapos oltásnak milyen mellékhatásai vannak? Nálatok volt?

Figyelt kérdés

Pont egy hete kapta meg a lányom az oltást, csütörtökön. Nem volt utána gond, se láz, semmi. Szombaton viszont megfázott, tegnap pedig reggel elkezdett köhögni, mármint reggel, gondolom odagyűlt a váladék, mert napközben nem nagyon jellemző.

Szóval a kérdésem lényege, ugye nincs köze az oltáshoz????



2013. okt. 10. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
mi 15 hósan kaptunk csak...
2013. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek nem valószínű, hogy köze van az oltáshoz, mert a 18 hónaposnak az oltást követő 2 napban jön ki a mellékhatása, ami általában hőemelkedés, láz, nyugtalanság. Mivel már egy hete kapta az oltást, ezek a tünetek már a megfázástól vannak.
2013. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És az orrfolyásnak, annak sincs köze hozzá, ugye?!


Kicsit beparáztam, mert most láttam, hogy valamilyen felső légúti fertőzés ellen is tartalmaz oltóanyagot, és ugye nem amiatt jött ki neki???

2013. okt. 10. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Pentaximot kapott, amiben elölt kórokozó van, vagyis nem attól folyik az orra, hanem mert megfázott. Ma még péntek van, vagyis munkanap. Vidd fel az orvoshoz, és beszélj vele, hogy megnyugodj, hétvégén már nehézkesebb a dolog, az ügyeletre gáz lenne egy náthával odaállítani.
2013. okt. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából csak megerősítésre volt szükségem, és Te ezt megadtad, köszönöm. Nem szeretem "fölöslegesen" dokihoz vinni, mert nagyon sír már amint belépünk a rendelőbe, megvizsgálni is kész tortúra, arról nem is beszélve, hogy már kapott el a rendelőben ezt-azt, amikor más miatt voltunk, nem szeretném többel kötnénk be.


Köszönöm a válaszod! :)

2013. okt. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!