Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Debrecenben, a Tócóskert...

Debrecenben, a Tócóskert téren rendelő gyermekorvosok közül kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Dr. Kósa Katalin ill. Dr. Szövetes Margittal kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Köszönöm!


2013. dec. 5. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőről nagyon jók a vélemények. A mi doktornőnk Dr. Kósa Katalin. Egyszerűen imádjuk. Ő is és az asszisztense is nagyon kedvesek. Homeopátiás orvos is, de nem erőlteti nagyon. "Normális" gyógyszert is ír és homeósat is. Mindig mosolyog és nagyon kis tipp-topp :), nagyon talpraesett. Szövetes doktornő idősebb, de rosszat róla sem hallottam. De őt nem ismerem.
2013. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. dec. 5. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Dr. Enyedi Emőke a dokink, mi meg vagyunk vele elégedve, a helyettesítője Dr. Kósa Katalin, ő is szimpatikus. Emőke is elsősorban homeós cuccokkal próbál gyógyítani, gyógyszert csak akkor ír, ha muszáj. Több mint 5 éve a dokink, már a második gyerkőccel is hozzá járunk.
2013. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szövetes Margit volt a bátyám orvosa. Nem tudom, hogy most milyen, régen jó hírneve volt, ennek ellenére majdnem harminc éve engem úgy elkezelt, hogy majdnem belehaltam.

Ha ott van még, akkor én Jáki Ágnes doktornőhöz vinném a sajátomat.

2013. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. dec. 9. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!