Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van valakinek pont ilyen...

Van valakinek pont ilyen márkájú lázmérője: QUIGG digitális fülhőmérő lázmérő? Hogy tudom visszaállítani? Most fahrenheitben mutatja az értéket.

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 13. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
valahogy ki kellene reset-elni. a miénk nem pont ugyanilyen, de ez a márka és van rajta egy picike luk, abba kell benyomni valami kis vékony drótot vagy tűhegyet és megnyomni, így indítom újra, utána megint celsiusban mér egy darabig, de néhány havonta valahogy mindig sikerül átnyomnom farenhetire, nem is tudom hogy vagyok ilyen fene ügyes, de valamit mindig rosszul csipogtatok rajta...
2014. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!