Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 honapos kislanyomnak szajpen...

7 honapos kislanyomnak szajpenesze van mar 4 napja kenegetem de meg nem javult, mivel tudnam eltuntetni neki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Rózsamézzel kened?

Egyébként nem elég bekenni, egy határozott mozdulattal le kell törölni, mi is sokáig szenvedtünk vele, mert nem voltam elég határozott, és a dokink sem mondott semmi hasznosat, így jól elterjedt :(

Aztán ismerős gyermekorvost kérdeztem, mit csináljak, ő kiokosított. Először veszel egy géz lapot, rátekered az ujjadra, benyúlsz a szájába és egy határozott mozdulattal letörlöd a nyelvéről ahol látod. És ha lejött, a helyét kell beecsetelni, nekünk a rózsaméz kezdetben nem használt, mert csak én is bekentem ahol láttam, úgyhogy ekkor kezdett terjedni. Akkor kaptunk a dokitól egy sárga gyógyszertári ecsetelőt, borzasztó keserű volt, de nagyon makacs volt, és szenvedtünk vele, kb ennyi idős volt az én lányom is, és nagyon hadakozott, úgyhogy visszatértünk a rózsamézre és ezzel a módszerrel, amit írtam helyrejött.

Egyébként nem fáj neki, ha így letörlöd, nem kell aggódni! Így biztosan elmúlik hamar!!

Jobbulást!

2014. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen rozsamezzel kenem a nyelve nagyreszerol sikerult letisztitani csak ami nagyon hatul van ahoz nehez hozza ferni es ket oldalt, a mi lanyunk is nagyon akaratos es ossze szoritja a szajat es mivel mar foga is van harapdalja az ujjam es igy nehez hozza ferni, koszi a valaszt
2014. jan. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!