Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ismeri valaki Dr Kis Ildikó...

Ismeri valaki Dr Kis Ildikó gasztroenterológust? Vélemények?

Figyelt kérdés
Esztergomban és Tatabányán rendel. Volt már valaki nála?
2014. jan. 26. 13:22
 1/2 anonim válasza:
Bár Neked remélhetőleg már nem aktuális, másnak hasznos info lehet, én nem ajánlom. A pénzemért konkrétan végig se hallgatott!!!, és rávágta a szokásost, hogy "majd kinövi" a gyerek a hasfájást. Tapintásos vizsgálat volt, uh pl nem (nyilván ez se mutat ki mindent, de számomra a minimum lett volna), pedig nekem is van krónikus bélbetegségem, nem véletlen aggódok. Mi inkább megyünk Pestre, mert továbbra is úgy vélem, ami az elmúlt pár hétben itt folyik, az túlmegy a "normális" csecsemőkori hasfájás kategórián. :-(
2015. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom,olyan stílusban,és olyan lekezelően beszél az emberrel,hogy ilyennel még a tatabányai kórházban is ritkán találkozni.Teljesen hétköznapi vizsgálatra érkeztünk a gyerekemmel,és volt már nálam használható laborlelet is,minden kérdésre normálisan,kimerítően,kedvesen feleltem,ő meg a fiam előtt oltogatott mindenfélével,ami az eszébe jutott,és ami kifért a csövön.Csakis azért nem kapta meg tőlem a magáét,mert kellett tőle egy papír,és tudom,ha visszaszólok,sosem adja oda.Nehogy menjen valaki hozzá magánrendelésre,mert szerintem erre játszik.
febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!