Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Köhöghet "szórakozásból" egy...

Köhöghet "szórakozásból" egy baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam féléves, néha többször köhög egymás után, majd pajkosan mosolyog. A köhögés nem hurutos, nyákos érzetű, inkább olyan köszörülős-száraz, a hangja sem mélyül közben, a beszédhangjával azonos hangszínben csinálja. Semmi más tünete nincs, vidám, jókedvű, nincs láza, nem folyik az orra, látszólag kutya baja. Csak köhög... Létezik, h "megtanult" köhögni és ennek a hangnak a kiadásával szórakoztatja magát?

2014. jan. 29. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

igen létezik

szórakoztatja magát, majd abba fogja hagyni

nálunk is így volt mind a két gyereknél, ez egy új felfedezés számukra, most élvezi, hogy ő már ezt is tudja :-)

2014. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is a kisfiam kb ennyi idősen csinálta, akkor amikor a házimunkát csináltam. Észrevette, hogy erre odafigyelek. :)
2014. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
igen,nálunk is köhögött mindkét gyerek "szórakozásból"
2014. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, létezik. Az én lányom is imádta, mikor megtanult :) Egy idő múlva leszokik róla. :)
2014. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2.: dettó :)
2014. jan. 29. 12:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat. Megnyugodtam :)
2014. jan. 29. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen,létezik:)


Az babám is 5-6 hónaposan kezdte,10 hónapos múlt,de még nem szokott le róla...Ha fel akarja hívni magára a figyelmet köhög,aztán nevet:)

2014. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az én kislányom 5 hósan kezdte, még orvoshoz is elvittük, de semmi baja nem volt, orrcseppet kapott. Azt mondta a dokinő, hogy azért köhécsel, mert sokat fekszik és hátra folyik a váladék, de azóta is ugyanúgy csinálja, és szerintem is "szórakozásból"!
2014. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen de úgy is észre fogod venni,ha beteg màs lesz a köhögése is.
2014. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiskoromban én is sokat köhögtem "szórakozásból". Én például azért kezdtem rá, mert rájöttem, hogy én olyat is tudok, és vonzott a kíváncsiság (mennyire fájdul meg a torkom, mennyire életszerű stb.). A későbbiekben arra használtam fel e fajta képességemet, hogy haza engedjenek az iskolából.
2014. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!