Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csináljak az oltás helyéve...

Mit csináljak az oltás helyével nagyon csunya?

Figyelt kérdés

Tegnap kapta a 18 hónapos oltást a lányom és ma reggelre hatalmas kemény piros duzzanat volt a combiján!!

Jegelésen kívül mit tehetek még ?

Mert ezt is nagyon nehezen engedi!!

Nem lesz baja úgy értem nem marad örökre ott csomó?

Mennyi idő mig leapad?


2014. febr. 4. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Méregtelenítő tapasz esetleg?
2014. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, de óvatosan hideg vizes ruhával masszírozni kell, mert nagyon tud fájni, mivel izomba adják. Akárhogy sír, hideg fejjel próbáld neki kicsit nyomkodni. Muszáj, mert különben becsomósodik a helye és sok baj lesz vele.
2014. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszike ,igen nagy kemény és forró már most!!

De mit értesz az alatt hogy sok baj pl mi?

De nem engedi nagyon nehezen tudom maszírozni alig marad nyugton a drágám!

2014. febr. 4. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem azért kérdező, de ilyen esetben minimum, hogy az orvost kérdezzük meg, remélem már megtetted...

Amúgy nekünk is volt csomó a 3 hónapos oltás után, igaz kb másfél cm, de felhívtam az orvost, mit tegyek, a következőt mondta: hideg vizes borogatás, masszírozni naponta többször, és phenylbutazon krém, ami gyulladáscsökkentő. Ez volt 3 hete, de picit még mindig érezni lehet a keményedést.

2014. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerinted nem hívtam a dokit ,védőnőt!!??

Mind 1, szóvaé reggelre picit apadt!!

De ma s jegelem maszírozom ugy néz ki ok lesz!!

2014. febr. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!