Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rota vírus terhesen? 2 éves...

Rota vírus terhesen? 2 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Ma derült ki,hogy rota vírus fertőzése van a 2 éves fiamnak egy hónapja. "Szerencsére" csak hasmenése van és hőemelkedése. De viszont csúnya a bőre,kiszáradt a vírus miatt. A kérdésem az lenne,hogy 20 hetes terhes vagyok,mennyi az esélye,hogy elkapom? Ugye pelust én cserélek és utána kezet is mosok,csak félek. Mert nekem a úgy néz ki,mint a fiam bőre... Ugye mivel én már gyerekként voltam rotás,így védett a szervezetem,de a pocaklakóval mi a helyzet? Ő megtud fertőződni?
2014. febr. 12. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel benned van, így nem. Csak te kaphatod el, ami hatással lehet rá is.
2014. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 3 napot voltunk fiammal korhazban mas miatt, de akkor volt rota jarvany... En 4. Nap mikor hazajottunk mindenhol minden jott belolem is, Fiam oltast kapott O meguszta...

Ezt csak azert irom mert ha nem lennel vedett regesreg ledontott volna a labadrol! Nem birnad 1 honapig szeriintem...

2014. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a válaszokat! Csak a párom félt,és bele ültette a bogarat a fülembe,hogy lehet azért görcsöl a hasam és vagyok rosszul. Nincs hányás meg hasmenés,csak viszketés,erős fulladásos köhögés és étvágytalanság...de akkor ez szerintem más lesz :)
2014. febr. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!