Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gennyes torokgyulladasa van...

Bogarszemu kérdése:

Gennyes torokgyulladasa van masfel eves fiamnak es nem eszik mar 2 napja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltunk dokinal kaptunk gyogyszert de azt is csak eroltetve tudom beadni. Mit keszitsek neki amit megenne?egyebkent nem valogatos.. Ilyenkor inkabb a meleg tea vagy peldaul hideg joghurt a jobb?
2014. febr. 14. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamiért nekem az rémlik, hogy a tejes cuccok nem a legjobbak, ha gyulladás van a torokban, de lehet keverem valamivel.


Zabtejből tejbegríz jó hígra készítve? Krumplipüré szafttal? Krémlevesek? (Krumpli, sütőtök, ilyesmi)


Forrót semmiképp ne adj neki. De ez gondolom egyértelmű :)

2014. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És gyors jobbulást Neki!
2014. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont most volt mandulagyulladása az enyémnek, csak a csokis Danette pudingot volt hajlandó megenni, meg sió baracklevet ivott, semmi mást. Amúgy nem adok neki ilyen cukros dolgokat, de hát valamit muszáj volt már.
2014. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként én tejitalt adtam többet a kisfiamnak, mikor fájt nagyon a torka, és nem akart enni.

A semminél jobb...

:)

2014. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tejes dolgok hurut képzők, tehat csak hurutos megbetegedés eseten nem javasoltak.


Ha nem eszik a gyerek, akkor rostos zöldség es gyumolcsle a legjobb megoldás, vagy turmixok, azokban van tápanyag is.

2014. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Mi is hasonló cipőben járunk, szinte semmit nem fogad el, egy éves. Én is csak nagy erőszakkal tudom beadni a gyógyszert, sok teát adok neki , meg ma elfogadott húslevest kis répával, egész nap emellett szoptatom, de mást nem eszik...Kitartást :-)
2014. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eleve kórosan sovány a gyerek, ne aggódj az evés miatt. Ha a gyógyszert valahogy belediktálod, és eleget iszik, az elég. Adj neki fájdalomcsillapítót, akkor talán jobban tud nyelni.
2014. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvostól étvágygerjesztö tabletta vayg injekció kellne mert enni meg kell
2015. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!