Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ekcémás gyermeknél milyen...

Ekcémás gyermeknél milyen sampont használtok? 21 hónapos.

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az ekcémás gyereket elvittem egy magánklinikára, ahol kigyógyították a problémát.
2014. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az én ekcémás gyermekemet is látta orvos, de arra lennék kíváncsi, mivel érzékeny a bőre, ki milyen sampont használ :)

Lehet nem jól fogalmaztam meg a kérdésemet.

2014. márc. 6. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

az a baj ezzel, hogy az ekcéma az allergiának a tünete. tehát nem ekcémások vannak hanem allergiások és mindenki másra allergiás...

nálunk a propilene glycol a kiváltó ok, tehát olyan termékeket használunk amiben ez nincs (most éppen a libero)

barátnőm gyereke tejallergiás mint kiderült, ő gyereke ha megeszik egy kiflit amiben van pici tej, másnap allergiás...

szóval nem biztos, hogy az a jó amit mi írunk :)


de talán az hasznos tanács lehet, hogy olyat keress amiben minél kevesebb színező van és maga a samponnak sincs élénk színe mert azok plusz felesleges vegyületek :)

2014. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval azt szerettem volna írni, hogy olyat keress amiben minél kevesebb ÖSSZETEVŐ van :)
2014. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Nem allergiás szerencsére semmire, most nincs semmi gondja a bőrének. BaBé sampont használtunk eddig koszmó ellenit, de hát nincs már koszmója rég.Szerintem maradunk a BaBé samponnál, mert azzal nem volt gondunk.Van a Babénak extra gyengéd nevű samponja, kipróbáljuk.
2014. márc. 6. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi még mindig a Babé koszmó elleni sampont, mert ha abbahagyjuk rövid időn belül kiújul. 2,5 éves. Most kezdtük az allergiavizsgálatokat.
2014. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!