Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Regota tarto kohoges megoldasa...

Regota tarto kohoges megoldasa lehet, ha nem adok tejet?

Figyelt kérdés

15 honapos a lanyom. Irto reg ota kohog. Orvosi velemeny: minden rendben. Csak hat ejszaka felkohogi magat, szaladgal-kohog, hideg levegore megy-kohog. Nem is tudom honnan jott az otlet, hogy lehet-e osszefugges a tejivassal? Nem sokkal a tej bevezetese utan lett beteg , es azota tart. Nem kotom ossze a kettot, viszont gondolkoztam, hogy ha nem adnek neki jobb lenne?


A gond itt jon. Imadja a tejet. Reggel-este azt kap.


Erdemes lenne ennek ellenere megprobalni, hogy elhagyjuk a tejivast? Probalta valaki? Milyen altarnativaja van a tejnek?



2014. ápr. 6. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű betegségeknél nem jó, ha tejet fogyaszt.
2014. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alternatíva a rizs tej , zab tej esetleg ízesített szója. Egy próbát megér, de akkor más tej származékot se kapjon.
2014. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt (nem olyan vészesen azért, mint, nálatok), köhögés, orrfolyás szinte állandóan. Én olvastam, hogy a tejivással lehet ez összefüggésben. Abbahagytam a tejet, tejitalt adok a fiamnak és azóta (4 hónapja) egyszer sem volt beteg (kop kop).
2014. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és minden más tejterméket eszik, szokott a vacsorához sima tejet is inni, ha megkívánja, csak a reggeli-esti 2 dl tejet váltottam le.
2014. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen segít! !!! Lanyom sem kap.helyette: rizstej, mandulatej.
2014. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Es ezeket (rizstej, mandula tej) siman megitta a kicsi mar az elejen, vagy kevertetek a tejjel az iz miatt?


A tobbbi tejtermekrol nem tudok leallni :( Ill. gondolom le tudnek, de az etkezesek nagy reszet tejtermekek teszik ki. Joghurt, turo, sajt. Napi szinten megvannak. De elso korben megprobalom elhagyni a tejet.


Koszonom a valaszokat!

2014. ápr. 7. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán megitta.a mandulatej nagyon finom, de a rizstej is édeskés. A rizstej jól felveszi a nesquicket ki lehet próbálni. Joghurtot, sajtot én is adok.de már a tej elhagyásával is osszehasonlithatatlanul jobban van a gyerek, nem slejmes, nem köhög.
2014. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia kerdezo!

Azt kerdeznem , hogy megoldodott a oroblematok tej elhagyasaval?

Mert nekunk is ezek a tunetek vannak

De semmi mas

2018. nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!