Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tudnátok ajánlani jó gyermek...

Tudnátok ajánlani jó gyermek ortopédorvost Budapesten?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hetes. Ma volt 5D ultrahangon, ahol megnézték a csipőjét is. A doktornő azt mondta, vigyem el ortopéd orvoshoz, mert a bal csipője elég csúnya, nem jó a meredekség. Tudnátok valakit ajánlani?


Köszönöm!


2014. ápr. 15. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Lengyel ZSuzsanna. keress rá a neten, a legjobb az országban.
2014. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ti nem kaptatok beutalót 6 hetesen? Kötelezően mennetek kellett volna.
2014. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kaptunk, de nem tudtak adni időpontot már februárban csak május 5-re. Ezért is mentem el magánúton ultrahangra.
2014. ápr. 15. 20:21
 4/5 anonim válasza:

Dr. Terebessy Tamás


Szívből ajánlom, az első lányunk koraszülött volt így sok mindenen átestünk vele... elég gázos csípőficamot hozott neki helyre pikk pakk, azóta sincs semmi gond, balettre járunk és úgy néz ki hogy versenyekre is fogunk menni :) Végtelenül kedves, nagyon jól bánik a gyerekekkel és szívesen elmagyaráz bármit a szülőknek!


[link]

2014. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Terebessy dr.t ajánlanám én is az ortopédiai klinikán! Szerintem szakmailag a legjobb és nagyon rugalmas, segítőkész a hozzáállása is.
2014. ápr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!