Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mik lehetnek ezek a pöttyök a...

Mik lehetnek ezek a pöttyök a fiam combján?

Figyelt kérdés

Ma vettem rajta észre.

Rajtam már több hete vannak ilyen csoportos "csípések",ugyanott is van ahol most a fiamnak...nem rendel a gyerekorvos,ezért kérek itt segítséget,hátha nálatok már előfordult ilyen....

Ezek a csípések pirosak,nem rögtön (akár órák múlva) de viszketnek,majd seb marad utánuk. Fenistél géllel bekentem neki és minden ruhaneműt (ágyneműt,plüssöket,szőnyeget,plédet) most mosok ki neki.


[link]



2014. ápr. 25. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy vonalban, vagy csoportban pók csíp. Nekem a lábam szára nézett ki egy fura albérletben való alvás után.
2014. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ágyi poloska is lehet hasonló.

Ha nincs helyettes doki, legalább a patikában mutasd meg, hátha tudnak rá valamit.

2014. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is ágyi poloska,pláne ha rajtad is vannak.

Sajnos tapasztalatból beszélek,egy éve átmentünk ezen.

Az új gyerekággyal került be a lakásunkba és össze-vissza csipkedte a fiamat és ilyenek voltak a csípések.

Kellene egy poloskaírtás és mindent 60 fokon átmosni.

Alapos munka lesz,de cselekedni kell mihamarabb,mert nagyon gyorsan szaporodnak...Kitartást!!!!

2014. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!