Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vírusfertőzés után mikor...

Vírusfertőzés után mikor viszitek újra bölcsibe/oviba a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Szerda óta itthon van a kislányom. Minden du belázasodott, ami péntek kivételével magától lement. Tegnap este óta 37 fok alatt van a hőmérséklete. Kicsit köhög és folyik az orra.


Mit tennétek? Visszavigyem holnap az orvoshoz vagy vigyem holnap oviba?


2014. máj. 4. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell amúgy is egy igazolás az orvostól, hogy közösségbe mehet?
2014. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vinném még oviba. Eleve, úgy mehet oviba ha orvosi igazolásunk van. Ha hét közepén kell visszavinnem az orvoshoz, akkor én már azon a héten nem viszem oviba, pláne ha az orra is folyik. Az oviba nem fújatják ki velük és a fülére is rámehet.
2014. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek egészségi állapotától függ. Ajánlatos a tünetek elmúlásáig várni, pláne, ha felső légúti hurut van. Az bizony közösségben fertőz is, meg lassabban is gyógyul és az oviban nem kap olyan személyes törődést, mint a családban.
2014. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerdán levittem orvoshoz, kapott igazolást, hogy hétfőn mehet.

2014. máj. 4. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerdán vitted dokihoz, aki azt is megmondta, hogy beteg, meg azt is, hogy hétfőn mehet oviba?!? Ez érdekes...
2014. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, mivel "csak" vírus és úgy vittem le, hogy nem volt lázas, hanem hőemelkedése volt. Ha lázas, rosszul van, étvágytalan, bágyadt, úgyis visszaviszem. Nálunk így működik.


De holnap leviszem.

2014. máj. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!