Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Székrekedése van a 14 hónapos...

Rituska81 kérdése:

Székrekedése van a 14 hónapos fiamnak mit tegyek? Rostosat kap, gyümölcsöt is és semmi, , ,

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy fél glicerines kúp! Utána 2 óra múlva megint, és közben kamilla teát szürcsölgessen, plusz bele egy pici cukor, nekünk doki javsolta, bejött :)
2014. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kúpot használunk de nem mindig hat
2014. júl. 1. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha végképp nem megy, és látod, h nincs jól vidd el az ügyeletre!! :/ Nehogy nagyobb baj legyen!


Esetleg menjetek el sétálni :D Kajak hátha megmozgatja egy kicsit a pocóját :)

2014. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze ha baj van viszem ,voltunk már legutóbb 10 napos volt a szorulásunk mire ki jött ,,de gasztróra meg okt kaptunk idő pontot !!!! mozog is eleget csak már nem tom mit adjak neki
2014. júl. 1. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Na hogy van a kicsi?
2014. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagy nehezen kakiltunk mára ,, de én szélcsővel szoktam neki adni parafin olajos beöntést 10-20 ml mert én sem merek többet !!!!
2014. júl. 2. 11:45
 7/8 anonim válasza:
nekünk az őszi barack segített,adtam én is neki kamilla teát,de a barack után nem sokkal tele s pakolta a pelust.11 hónaposak vagyunk.
2014. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jó tapasztalataim vannak az őszibarackkal és a szilvával. Az őszibarack nyersen is jó. Befőttként is. Ha egyik sincs akkor még egy vagyonért bébiételben is megveszem az őszibarackot, mert eddig mindig segített...
2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!