Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » -babám koponyáján belül van a...

Csilla 1127 kérdése:

-babám koponyáján belül van a jobb oldalon 3.9*3.5mm, bal oldalon 4.5*4.1mm plexus ch. Cysta látható! -1 h. múlva kontroll és már nem is lesz ott a cysta!? +a szív két kamrája között septum vtg. :3.9mm vastagságot talált!

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok!!-valakinek volt hasonló?
2014. júl. 8. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A cisztak felszivodhatnak ,több ismerősöm volt aki így járt . De kb 3-4hét alatt. Lehet,h a következő kontrolon meglesz meg mivel kevés idő telik el.


De sajnos azt is szamitasba kell venni,h 1 nagyobb betegség (kromoszma rendellenesseg ) következményei az észlelt problémák .


Mas vizsgálatot nem ajánlottak fel?

2014. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is volt,de 1 hét múlva eltűnt.Nem ijesztgetésként írom,de nekem akkor azt mondták,hogy ha esetleg más eltérés is lenne,pl a szívnél,további vizsgálatokra lenne szükség.
2014. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem ajánlottak más fajta vizsgálatokat!-azt mondta a dokinő 1 hónap múlva kontroll!-most meg fogadtam egy magán dokit!biztos ami biztos!
2014. júl. 9. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem okoskodni szeretnék,kéne a helyedben mindenképp megnezetnem magam uhn ,meghozza hamarosan.

Reméljük nincs baj akkor megnyugodhatsz .

Szerintem rohadt későn lenne a kontrol 1hónap múlva.

Sajnos komoly dolgok,amiket leirtal .

2014. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megyek 23-án a magándokihoz!-remélem már nemfog látni semmit a uhn!!
2014. júl. 11. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!