Tudtok adni tippeket az orrcseppentéshez, orrba spricceléshez? (12-24 hónaposnak)

Figyelt kérdés

kisfiam náthás egy hete, már semmit nem enged az orra közelébe, még a törlőkendőt se, hogy letöröljem a nóziból kifolyó dolgokat. az orrszívás is egy rémálom, de hogy spricceljek sterimárt vagy nazivint... ááá, az kizárt.

kellene, mert nem javul, hurutos, köhög, nagy hányások is vannak, sajnos kiöklendezi, hányja a váladékot esténként....

este segít a párom orrcseppezni, de napközben kellene...


nem kell alakoskodni, én nem akadok ki azon se, ha valaki jó "(le)fogási technikát" ír... (persze nem lekötözőset:) )


segítsetek légyszi, nekem semmi ötletem :)


köszönöm szépen


2014. júl. 10. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha játszanátok egyet a fürdőszobában? Csináljatok nagy gőzt és játsszatok mocsári szörnyeset a kádban, ő lesz a szörny és elkap téged... fél óra játék a gőzben (csepegtethetsz eukaliptuszt a forró vízbe - mi a polar beart szeretjük nagyon) és simán jön ki minden, ha akarja, ha nem.
2014. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szívom a gyerkőcöknek, hogy lefektetettem őket hanyatt és a kezüket a combom alá szorítom, a fejük a hasam felé van és combommal így egy kicsit össze is tudom szorítani a fejüket, hogy ne mozgassák. Orrcseppet szoktam használni és rögtön a szívás után ugyanebben a pozicióban cseppentek is.
2014. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!