Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Engedjem beadni egyszerre a...

Engedjem beadni egyszerre a 15 hónapos oltást és a bárányhimlő elleni oltást?

Figyelt kérdés
Az egyik orvos azt mondja ne engedjem! A másik azt mondja beadható!
2014. júl. 15. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem adattam be több oltást egyszerre, a 15 hónapos mellé főleg nem adatnék be mást. Az épp elég megterhelő. Egyébként biztos be lehet adni egyszerre is, de abból bizots nem lesz baj, ha külön kapja.
2014. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Áááááááá!

Azt semmiképp!

A 15 hós oltás van amelyik gyereket nagyon megviseli. Az bőven elég lesz, ha kifogtok egy durvább pár napot lázasan, stb.

Majd adasd be ha ezen túl lesz.

2014. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak orvosok, akiknek a mániája a több oltás beadása, szerintem csupán kényelmi okokból.Én soha nem csináltam, egy is éppen eléggé megterheli a szervezetét.
2014. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beadni, be szabad, nem üti ki egymás hatását.

(ha belegondolsz, vannak oltóanyagok, amelyek önmagukban 3-4 betegség ellen védenek.)

Viszont most nem sürget az idő, a bárányhimlő télen lesz majd gyakoribb. Ezért én a 15 hónaposomnak a szúrással járó macerát nem dupláznám meg szívesen. Egy hónap múlva se lesz elkésve az a bárányhimlő elleni oltás.

2014. júl. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kollégám beadatta a kislányának a bárányhiblő elleni oltást,aki lebénult az oltástól!!!!!Az orvosok egyértelműen megállapították,hogy attól volt.Már több hónap eltelt,de még mindig nem jött helyre teljesen.És ráadásul nagyon durva gyógyszereket kap.Én nem adatnám be.Egy ismerősöm lányának pedig két hétig volt közel 40 fokos láza az oltás beadása után,és ahogy kinézett,az borzasztó volt.Csoda,hogy rendbejött a bőre.Nem vagyok oltás ellenes,én is adattam be a fiamnak fizetős nem kötelező oltásokat,de ezt biztos,hogy nem adatnám be.
2014. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!