Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 11. kerületben keresek gyermek...

11. kerületben keresek gyermekorvost, tudnátok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Aki meghallgatja a szülőt, kedves, szereti a gyerekeket. Ne erőszakoskodjon a szoptatással kapcsolatban, tápszereknél legyen rugalmas. Legfontosabb ne órákat kelljen várni, hogy sorra kerüljünk egy lázas csecsemővel. Várom a válaszokat.

2014. dec. 15. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A sorra kerülés miatt lehet, hogy nektek magánorvos kéne. Van egy sorrend, ezt betartják akár milyen pici is a gyerkőc. Mi Dr. Fazakas Eszter Lenkéhez járunk a Keveháza u-ba.

Nagyon meg vagyunk vele elégedve.

Pár héttel ezelőttig volt külön egészséges oldal a betegrendelési időben is, nem kellett a betegek között várni, ha nem kötelező oltásra mentünk vagy csak igazolás kellett vagy pici babával ment valaki.

Az nagyon jó volt, de megszűnt, mert egy másik védőnői szolgálat átköltözik oda, így már nem használhatják azt az oldalt.

Ja igen, csak körzetes babához-gyermekhez megy ki a doktornő, mert nincs autója.

Mi nem lakunk messze a körzetétől, így újszülött látogatásokra kijött, azóta mi visszük. Amúgy Dr. Sziráki Katalint (Albertfalva u.) cseréltük le a mostani doktornőnkre.

2014. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nekünk az orvosunk a Bene Márta, nem rossz orvos, csak ha beteg a gyerek 4 órát kell várni a rendelőben. Volt, hogy kb leszidott, hogy 5 hónaposan egy náthával minek vittem. Nem tudtam első gyereknél mit kell tenni, ha csak náthás...mégis félti az ember...Most már ott tartunk, hogy lázas a fiam és kihívtam házhoz...de ez sem megy mindig. Nem gond a várakozás,csak ne legyen fél óra-egy óránál több. Három- négy órát nem tudok vele várakozni, vagyis nagyon nehéz
2014. dec. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!