Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meningococcus B oltás? Mi a...

Meningococcus B oltás? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2x 28500 Ft lenne. A helyettesítő doktornő szerint ugyanannyira fontos, mint a M. C oltás. Bár ő a bárányhimlő ellenit is mindenképpen beadatná (azt mi nem szeretnénk).

2015. jan. 5. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a súlyosabb betegségek ellen inkább oltsuk be a gyerekeket. A C ellen be vannak oltva, a legnagyobb gyerek pedig kullancs enchefalitis ellen is, a középsőt most tavasszal tervezem oltatni. De ez az oltás nálunk 6x28500 Ft lenne (három gyereknek), amit egyszerűen nem tudunk kigazdálkodni, és irreálisan magas összeg is lenne egyetlen betegség elleni oltásra.
2015. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A C ellen én is beoltattam.
2015. jan. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!