Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 éves lesz a babám es a...

Mupp kérdése:

1 éves lesz a babám es a hasán fekszik a földre a lábait fel emeli es be húzza a hasát. Ilyekor a fejet is a földre hajtja es mintha csak erőlködne, neha nem is reagál ha szólunk neki. Van valaki akinek csinált ilyet vagy hasonlót a babája?

Figyelt kérdés

3250grammal született amugy es egészségesen,sajnos császárral.Amugy nem beteges baba 2* volt megfazva is.

Háziorvoshoz viszem holnap,de mar latom előre a válaszát.

"Nincs semmi baj"

Ha valakinek volt ilyen a babojaval kérem írja mar le mitol volt ez es meddig csinálta.


2015. jan. 6. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden baba csinál ilyet, még egy évesen is :)
2015. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém akkor csinálja ezt, ha megütötte magát, vagy ügyetlen volt egy kicsit, és ennek több szemtanúja is volt. Elbújik. Ha fájdalmasabb a sérülés, akkor torka szakadtából ordít.

Nekem ez olyan aranyos, mindig mosolygok rajta.

2015. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:))

Akkor meg nyugodhatok picit?!

Azert tettem fel a kerdest mert olyan ilyeszto ahogy csinalja es meg nem lattam mas babat igy.Mikor le fekszik a foldre be huzza a hasat es szinte erolkodik annyira,hogy neha a feje tiszta voros!Utanna pedig el kezd sirni!

Hmmm

Nem tudom miert van ez.Mostanaban ejszaka sem alszik eleg jol mint regen.Allandoan fel sir!(a foga is most jon szegenykemnek)

2015. jan. 7. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!