Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ovis gyereked orvoshoz viszed...

Ovis gyereked orvoshoz viszed orrfolyással, kis köhögéssel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, otthon kezelem, ha nem köhög nagyon.
2015. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én kénytelen vagyok, bár orrfolyással és is köhögéssel viszem oviba. Első ilyennél levittem, azt mondta a doktornő, hogy ezzel itthon lehetek vele októbertől márciusig, de én dolgozom.



Most pl. 38 körüli hőemelkedése láza van, köhög és folyik az orra. Nem szívesen viszem le az orvoshoz, mert félek, hogy pont ott kap el még valamit, de kell a táppénzes papír ☹

2015. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Reggel sárga az orrváladéka,sok. Éjjel kb 10x ébred,nem tudunk aludni. A köhögése már alig van,ezelőtt hurutos volt. Szeretném pár napig itthon tartani, de hogy igazoljam az oviban,ha nem viszem orvoshoz? Már 5 éves,kérnek igazolást.
2015. jan. 25. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
3 napot igazolhat a szülő.
2015. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha emiatt otthontartod, vidd orvoshoz.
2015. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

...hát a sárga orrváladék, a hőemelkedés/láz nálam nem a "kis köhögés" kategória.

Ha egyébként is otthon akarsz vele maradni, akkor nem ártana, ha látná orvos is, nem? Ha úgyis otthon maradna, akkor van időd elvinni, szerintem menjetek el.

2015. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Láza nincs,nem is volt! A köhögése meg kicsi. Elvittem egyébként, orvos szerint 2 nap alatt gyógyul :)
2015. jan. 26. 16:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja még annyit,hogy nem az a problémám,hogy az "időm engedi vagy nem",hanem hogy ne szedjen össze még valamit, és orvosi szemszögből ez nem olyan nagy betegség...
2015. jan. 26. 16:32
 10/12 Moon_Walker ***** válasza:
Ha láztalan semmiképp. Teljesen fölösleges, hogy a váróban elkapjon még valamit.
2015. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!