Talalkoztatok mar ilyen tunettel oltas utan?

Figyelt kérdés
Kislanyom 4 honaposan megkapta a Dtpa+Ipv+.. harmas oltast.Kicsit elcsusztunk ma. Az oltas koveto nap furcsa dologra lettem figyelmes. Felhuzta labait , osszekulcsolta, kezeit a mellkasa ele kulcsolta es elkezdett erolkodni. Eleinte hasfajasra gondoltunk(mert hasfajos volt) vagy szorulasra de a kakija rendben volt azt kilottuk.Rogton megmutattuk a gy.orvosnak aki kinevetett h akaratos a gyerek es semmi baja igy mutatja ki. Ennek mar 5 honapja. Kislanyom mar 9 honapos es szinte mondhatom h romlott ez az allapot. Eleinte csak napi 1x2x csinalta ma mar szinte egesz nap. Teny ha valamit megun akkor kezdi el amig elfoglalja magat (15-20perc) semmi baja. Egyebkent nyugodt kiegyensulyozott baba. De ez mar nagyon megijeszt. Felek hogy valami gond lehet. Hallottam mas anyukatol hogy az o babaja is csinalta es ahogy kibujt az elso fog elmult. De nekunk mar 2 is van es semmi valtozas. :-(

2015. jan. 30. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt hátonfekve csinálja?


esetleg merev hátizomzat talán...?

2015. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oldalt fekve hatonfekve van hogy hason is. Nem merev a hata.
2015. jan. 30. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Már rég el kellett volna vinni másik orvoshoz is....

Én addig jártam volna míg ki nem találják hogy mi baja. Ez nyilván nem normális....nem hallottam még ilyenről fogzáskor se...

Valami nincsen rendben ez nyílvánvaló. Oltással kapcsolatosan érhette trauma. Én egy neurológusnál indítanék, egyértelműen magánba ott nem hajtanak el!! Ha meg Sztk akkor se hagyd magad elhajtani...

Neharagudj, de felelőtlen vagy hogy hagytad hogy ez idáig eltartson kivizsgálás nélkül...

2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is elvinném neurológushoz, hogy nézzen rá. Vagy egy Dévényeshez.

Az én tippem is valami izomprobléma. Kislányom csak a lábait kulcsolta egyfolytában, neki feszesek voltak az izmai, 2 hónap Dévény kezelés totál rendbe is hozta.

2015. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Termeszetesen latta neurologus es mas orvos is. Rohadtul nem vagyok felelotlen!!! Kivizsgaltak es semmi baja. Minden eredmenye rendben. Eloszor kerdezz mielott vadaskodsz hogy felelotlen vagyok es nem vittem el mas orvoshoz.

koszi

2015. jan. 31. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!