Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meg lehet előzni, hogy a...

Meg lehet előzni, hogy a kicsi ne kapja el a betegséget tőlem? Lázas vagyok, torok- és mandulagyulladásom van. Ilyenkor mit lehet adni 1 évesnek?

Figyelt kérdés

Sajnos tudom, hogy 99% az esélye annak, hogy ő is beteg lesz. De mit adhatok neki, ami esetleg megelőzi?

Én csak délután tudok dokihoz menni, őt is magammal kell vinnem.



#vitamin #torokgyulladás #betegség megelőzése
2015. febr. 2. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

mióta megszületett a gyerek, én már négyszer voltam beteg, és ő is mindig elkapta, de jóval enyhébben. most van ez a vírusáradat, már 3 hete fújom az orrom, néha köhögök, de nem vészes... a gyerek talán 3 napig ha taknyos volt, semmi baja. mindig csak pár napra mélyül bele a nyavalyába, és elég enyhe. most 21 hónapos, és még szopizik. lehet, hogy a szoptatás miatt van így, de az is lehet, hogy a gyerekek ilyen vas-szervezetűek :)


hát én nem vinném nagyon a gyereket egészségügyi intézménybe, nem tudna valaki segíteni? legalább annyit, hogy amíg te bent vagy, ő kint tartózkodik (épületen kívül) a gyerekkel? inkább hívd ki a dokit, ha van rá mód.


szóval nekem még anyatejes gyerekem is mindig elkapja a kórságot, nem véd az anyatej, de valószínű segít a betegséget leküzdeni.


megelőzésnek a legjobb a c-vitamin, természetes forrásból - citromos innivalók, tea, már 1 évesen kis mézzel ízesítheted a teát, almát egyetek, az is jó. és napi 20 perc levegőzést is felírnám a "receptre" :)

2015. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én cebion cseppet adok ilyenkor a gyereknek (2x 10 csepp naponta), és éhgyomorra immunotrofinát. Ha el is kapja a betegséget, könnyebb lefolyású lesz nála.
2015. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Muszáj magammal vinni, nem tudom kire bízni. Rendelési idő előtt megyünk, hátha elsőként kerülök sorra (akkor talán még "tiszta a levegő" a váróban).
2015. febr. 2. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!