Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagyon piros lett ma a kislány...

Nagyon piros lett ma a kislányom arca, mitől lehet? 10 nap múlva lesz 6 hónapos. Ma délután kipirosodott az arca, és ott melegebb is neki a bőre. Étvágya van, láza nincs.

Figyelt kérdés
Táplálásban annyi változás történt, hogy eddig Milumil 0+-os tápszert kapott, ami elfogyott. A dr néni azt mondta 2 hete, ha elfogy, adhatom már neki ugyan ebből a 6+-at. Tegnap este kapott először, majd ma reggelire, és egy keveset az ebéd után, mert már hozzátáplálunk. Ezen kívül semmi változás nincs az étrendjében, semmi új. Mitől lehet?
2015. márc. 20. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jön a foga és nyáladzik :)
2015. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogzás lesz. Az tud furcsa, vörös foltokat okozni az arcon, olyan részeken is, ahová közvetlenül nem jut nyál.

Száj alatt ki is sebesedhet, ha nagyon folyik neki.

2015. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de fura mert azt mondja Anyum, - ma Ő vigyázott rá- hogy elszunyókált egy kicsit a lány, és mire felébredt már piros volt.
2015. márc. 20. 21:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van, mert nagyon nyugtalan lettem, mikor megláttam a gyereket. :(
2015. márc. 20. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen fogzáskor, nekünk az aloe propoliszos krém hozta helyre.
2015. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogzáskor szokott lenni a lányomnak is.
2015. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogzásos pír ha alvás után jelentkezik és nem múlik el.Másnapra el szokott tünni ne aggódj.Megindult pár fog.
2015. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet lepkehimlő is.A kisfiamnak is most volt.Milyen formája van?
2015. márc. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most reggelre sokkal szebb lett neki, megvan a helye hol volt piros, kicsit szárazabb is a bőre ott. Kicsit megnyugtattatok, :), akkor valószínűleg tényleg fogzás lesz. Utána olvastam a lepkehimlőnek is, semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Vagyis nem vagyok orvos, de semmi hasonló tünet, semmi lepke formájú kiütés.
2015. márc. 21. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!