Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalatok érdekelnének,...

Tapasztalatok érdekelnének, melyik digitális hőmérő megbízható?

Figyelt kérdés
Mert nekünk kettő is van otthon, de mindegyik szerint 35-35,7 fok körüli vagyok többszöri mérés után is. Azért a nemsokára születendő babánkat ennél megbízhatóbb eszközzel szeretném mérni. Szóval várom a tapasztalatokat!

2015. ápr. 10. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk Omron flexibilis digitális lázmérőnk van. A kicsinek végbélben a nagynak hónaljban mérek, mindig pontos értéket mutat. Van egy Graco fülhőmérőnk, az olyan pontatlan, hogy már mért nekem 40,2 fokos lázat úgy, hogy hőemelkedésem sem volt.
2015. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Mindenképpen digitálisban gondolkozol? Nekem kettő van, 4 tized az eltérés a kettő között, a valódi alaphőm pedig kettő között szokott lenni, legalábbis hagyományossal azt mérem. Az egy Omron hőmérő ami mindig magasat mér. Másikon nem látok márkát.

Én hagyományos hőmérőt fogok venni, ezekkel elegem volt.

De neked legalább mindkettő ugyanazt méri. :D Kevés esély van rá, hogy ugyanazt a rossz eredményt mutassa két hőmérő is, így csak jó.

2015. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor babám kicsi volt, Momert hőmérőt használtunk, és az jó volt. Szinte mindig jól mért.

[link]

2015. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi is momert lázmérőt használunk, eddig mindig pontosan mért.
2015. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 2 fajta is volt már (mindkettőt gyógyszertárban vettem), eszméletlen megbízhatatlanok. Nem annyira vicces, mikor a kezeddel is érzed, hogy lázas a gyerek, ezek meg 36.5-öt mérnek. Vettem egy infrahőmérőt (ilyet: [link] na az mindig megmutatja ha lázas a fiam és éjjel sem kell hozzá macerálni. Kisbabáknak amúgy valóban a legjobb lenne a végbélben mérés, de én még megbízható digitális hőmérőről nem nagyon hallottam sajnos.
2015. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. ápr. 10. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös, kattintással nem jelenik meg a link. :(
2015. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Csak egy zárójel bekerült a végére véletlen, azt kell kivenni.

Geratherm Non Contact

2015. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Jónak tűnik.
2015. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, igen a zárójel volt a ludas :) 5-ös vagyok
2015. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!