Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hányszor lehet adni nurofen...

Hányszor lehet adni nurofen szuszpenziot egy 5 honapos babanak? (7700 gr)

Figyelt kérdés
Kislányom belázasodott,másnap elvittük az orvoshoz és azt mondta hogy a mandulai begyulladtak és adjak neki 3-szor naponta nurofent (2.5ml) 3 napig! A tegnap este kapott utoljára de viszont ma reggelre kiütések jelentek meg rajta?Felhívtam az orvosnőt és azt mondta hogy akkor valószínű vírus okozta a mandula gyulladást és azért ütött ki.Nem lehet hogy egy kicsit sok volt ez a napi 3 adag nurofen?

2015. máj. 2. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyógyszerhez adott utasításban benne van, hogy mennyi a max. adagja, csak néha azt is el kellene olvasni!

Ha kidobtad volna, akkor itt elolvashatod:

[link]

2015. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én elolvastam.......de mondom hogy az orvos javaslatára adtam így neki.....mert azt mondta hogyha ez megteszi akkor nem ír fel neki erősebb gyógyszert!
2015. máj. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!