Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hetes kislányom hüvelybemene...

3 hetes kislányom hüvelybemeneténél van egy kis nyúlvány mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha széthúzzuk a szeméremajkakat akkor jobban látni, a doki szerint megfigyelni nő-e 1 hónapig, vagy változik-e, ha nő akkor Bp- ott van csecsemő sebészet. Olyan 2 mm széles és kb 4 mm hosszú bőrdarab, a végbél felé áll ki.
2015. jún. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
honnan kezdődik? a szeméremajak "bőréből" vagy a hüvely "húsból" indul?
2015. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hüvely
2015. jún. 5. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
hüvely nyúlvány címen kidobott a google pár dolgot(én nem vagyok biztos benne hogy egyből piszkálni, operálni kellene)
2015. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt van olyasmi erről, hogy ez a szűzhártya egy része

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__15102..

2015. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is volt valami ilyesmi. Én megmutattam mindenkinek a környezetünkben, a gyerekorvos azt mondta, valami kinövés, a védőnő azt tanácsolta, hogy vigyem le magammal a 6 hetes kontrollra az orvosomhoz és mutassam meg neki. A nőgyógyászom mondott rá valami szakszót, és azt is, hogy nem kell vele foglalkozni. Vissza fog húzódni. Így is lett. Azt mondta még ,hogy majd ha szexuális életet fog élni és zavarja, akkor érdemes elmenni ezzel újra nőgyógyászhoz és esetleg lecsippentetni sebészeten.
2015. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nem a hüvely két oldalát fogja össze, hanem a hüvely aljából lóg ki...
2015. jún. 6. 06:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Kislányomnak is a hüvely aljánál lógott ki.

Most 20 hónapos, ha széthúzom neki, akkor még mindig látszik, de teljesen visszahúzódott.

2015. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!