Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3.5 hos kislanyom elkaphassa...

3.5 hos kislanyom elkaphassa a torokgyulladast tolem?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdett fajni a torkom, ma reggel elmentem orvoshoz, kiderult, hogy torokgyulladasom van. Kaptam antibiotikumot, nem szoptatok. Elkaphatta a kislanyom tolem, mikor meg nem volt jele a betegsegnek? Elozoleg puszilgattam stb, remelem nem kapta el.
2015. jún. 10. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphaTJa.
2015. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elkaphatja (nem pedig elkaphassa!!!), de akkor már megfertözted.
2015. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat a nyelvtani bakiert.... Honnan tudom, hogy beteg, hogyan jelzi, ha valami nincs rendben? Mennyire veszelyes?
2015. jún. 10. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:

nem fog enni, ha elkapta, mert fáj torka, nyűgös lesz, utána lázas

de ne így legyen

sok egészséget

2015. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elkaphatja.

Mármint magát a kórokozót, de hogy az nála pontosan mit okoz, az már egy másik dolog.

Ha nyűgös lesz, belázasodik, étvágytalanabb lesz, sokat sír, akkor lehet gyanakodni, hogy valami nem stimmel nála, akkor elviszed az orvoshoz és ő majd megmondja, hogy beteg-e vagy sem, ha igen, akkor mi baja és azt hogy lehet kezelni.

De nem feltétlenül kapja is el.

Ami a lényeg, hogy sűrűn szellőztess, gyakran moss kezet, szóval próbáld meg elkerülni a fertőzést. De ha kialakul, akkor sincs gond, el kell menni orvoshoz és ő majd kikezeli.

2015. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen pici volt, amikor beteg lettem. Lehet kapni a gyógyszertárban papír szájmaszkot, én abban etettem, gondoztam, és nem kapta el. Meg persze sűrű kézmosás.
2015. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!