Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szoptatós anyukák! Váladékozot...

Szoptatós anyukák! Váladékozott e kislányotok hüvelye az anyai hormonok miatt?

Figyelt kérdés
Volt e valakinek hasonló problémája? 2 gyerekorvosnàl is voltunk ,mindketten az anyai hormonokra fogták,mivel anyatejes baba. A váladék sárgás színű.Köszönöm a válaszotokat!
2015. júl. 4. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak akkor volt ilyen amikor megszületett. Kb 2 hetes koráig. Neki olyan volt,mint a menzesz. Barnás trutyi. Nekem is az anyai hormonokat mondták és,hogy ez természetes meg,hogy tisztul neki. Ráadásul a nunija és a cicije is bevolt dagadva amég folyt.

Most 1 éves és azóta semmi ilyen nem volt.

2015. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de az én kislányom 4 hós és 7 hetes kora óta észleltem.
2015. júl. 4. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is a születése után volt közvetlenül véres váladék néhány napig, de azóta nincs folyása, pedig 15 hónapja szoptatom.
2015. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elviszem egy gyereknőgyógyászhoz.
2015. júl. 6. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,akkor mindenféleképpen vidd el. Ez nem normális dolog.

Első voltam

2015. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!