Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 honapos a kisbabam, es...

2 honapos a kisbabam, es mikor alszik a bal karjat maga mellett logatja, nem ugy mint ahogy a babak szoktak, fent tartva. Masnal volt lyen?

Figyelt kérdés

A jobb karja a fule mellett, a bal mindig log mellette.

Egyebkent teljesen rendesen mozgatja azt is, nem fettem eszre kulonbseget, csak ha alszik.

Holnap megyunk oltasra, megkerdezem a dokit majd, de hatha valakinek volt ilyen.


2015. aug. 10. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én babám mindkettőt feltartotta, és kiderült, hogy letapadt az izomzata. Ha más esetben mindkettő jól mozog, nagy baj nem lehet. :)

A legtisztább, ha megkerdezed a dokit, inkább tűnj paramaminak :)

2015. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, de az én kislányom sosem aludt úgy a két kezét felrakva a feje mellé.
2015. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!