Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ma tudtam meg, hogy kisfam...

Ma tudtam meg, hogy kisfam torkaban es szekleteben is candida van. Tapszert adhatok neki?

Figyelt kérdés
14 honapos. Mult heten voltunk dokinal, szeklet mintat vittunk, torkabol vett torletet. Ma hivtam a novert az eredmenyek miatt. Es hat candidank van... csutortokon kell mennunk, mivel most nincs ott a doki. Addig csak probiotikumot kell adnom, amit mar egy hete szedunk. Elfelentettem megkerdezni, hogy mit ehet addig is es mit nem. Tapszert adhatok e neki? Valaki aki mar talalkozott ezzel ilyen kis gyermeknel, le tudna irni nekem megis hogy tudnek segiteni rajta? Grapefruitmag kivonatot adhatok neki?
2015. aug. 31. 12:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!