Amennyiben nem oltott a gyerek, kitilthatják a suliból?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a metódus? Milyen ellenlépéseket lehet a szülönek tenni? Esetleg megpróbálhatják az engedélye ellenére iskolában beoltani?

2015. aug. 31. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezt az ÁNTSZ járványügyi osztály tudja megmondani, de én úgy tudom, hogy pénzbírság van ilyenkor, illetve igen, nem mehet óvodába, iskolába a gyerek.. és gondolom ez további büntetést vonz maga után, mivel ez (is) kötelező lenne. Erőszakkal szerintem nem oltanak!
2015. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez baj, oltasd be! Amugy suliban néha kapnak a gyerekek oltast és azt mindenki megkapja.


Miert nincs beoltva? Semmi ellen nincs? Szegeny gyerek :(

2015. szept. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki bizony. Közlik, hogy amíg nincs beoltva, addig közösségbe nem mehet. A szülőnek két választása van, az egyik az, hogy beoltatja a gyereket, a másik az, hogy magantanulo lesz belőle. Mondjuk kérdés, hogy melyik az a tanár, aki hajlandó lesz szükség esetén órát adni a gyereknek, vagy vizsgáztatni.
2015. szept. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére be sem engedik. Mielőtt elkezdődik a suli, kérnek igazolást hogy oltva van a gyerek (jóesetben)
2015. szept. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy engem komolyan érdekelne, hogy ilyenkor mit gondol a szülő. Oké, a saját gyereke egészsége az ő dolga - ha a gyerek megbetegszik, verheti a saját fejét a falba. De mit csinál, ha a gyereke megfertoz egy még adott betegségre nem oltott csecsemőt? Ha miatta robban ki egy új JÁRVÁNY?
2015. szept. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon remélem, hogy kitiltják! A szülőt meg vegyék elő a felelőtlensége miatt!
2015. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
2015. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

AZ oltás kötelező!!!! Aki nem oltatja be a gyerekét börtönre is számíthat.


AZ emberi butaság határtalan....

2015. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg semmilyen közösségbe nem járhat kötelező oltások nélkül. Oviban beíratásnál ellenőrzik a kiskönyvet (legalábbis itt nálunk így volt).. Ha vki nem oltatja a gyerekét, az az ő dolga, de az enyémet legyen kedves és ne veszélyeztesse!
2015. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
remélem igen. Az a gyerek baja hogy a szülei felelőtlenek, de az én gyerekemet ne veszélyeztessék.
2015. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!