Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Dr. Rübl Mária Gyermekorvos...

Dr. Rübl Mária Gyermekorvos Nyíregyházán, a rendelési idő kellene nekem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért félelmetes,hogy a google/telefonos tudakozó helyett ide ìrod ki a kérdést.

Ehhez őszintén gratulàlok. Az orszàg màsik végében lakom,de beìrtam a keresőbe ràkattintottam kb a harmadik lapra amit kiadott és làss csodàt elérhetőség és rendelési idő. Mindezt cirka 15màsodperc volt megtalàlni,mìg ide belépni kérdést kiìrni kb 1,5-2 perc,de ha villàmgyors vagy akkor is 30 màsodperc,ami pont a duplàja. Egy kérdésem lenne:

MIÉRT????????


Ennél egy jobb kérdést tudok most: bocsi megmondanàtok milyen az idő nyìregyhàzàn,lusta vagyok 3 métert sétàlni az ablakig és kinézni...

2015. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!