Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megfázásra mit adhatok 2éves...

Megfázásra mit adhatok 2éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sűrűn kell szívni az orrát, vagy ha tudja már fújni, még jobb, a lényeg, hogy tiszta legyen. Orrspré (tengervizes, nasivin), baby luuf balzsam a hátára, mellkasára, C-vitamin, gyerektea friss citrommal, cukorral, friss levegőn séta, tyúkhúsleves. Mást nagyon nem tehetsz.
2015. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reszelt alma reszelt répával, ráfacsart citrom+ méz: ez egy akkora vitaminbomba, amit ha napi egyszer adsz neki hamar meggyógyul :-) És ráadásul betegen jól is esik az embernek :-)
2015. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. nov. 17. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:

mi a BABY LUF balzsamot használjuk, gyógynövény alapú, szerintem a náthás időszak éjszakai alvásban segít (érdemes kipróbálni, ártani nem árt)

ha megfázás van, én mézesteát is sokat itatok a gyerekkel, de ugye mivel a c-vitamin jó kis katalizátora az immunrendszernek, érdemes vagy mesterséges (mi cebion cseppeket adunk az innivalóhoz) vagy természetes - kivi, citrom, narancs, gyümi, zölcsi (ez is megy nálunk ilyenkor talán még jobban) c-vitamin forrást adagolni.


és hát igen, igény szerint az orrszívózás, de mi ilyen náthás időszakban inkább kötelező jelleggel esti fürcsi után orr-szívózunk és orr-cseppezünk. (nasivin junior... van sterimarunk is, de az úgy vettem észre, nem igazán segít, bedugul a gyerek orra, ha csak azt használom)

2015. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!