Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bőrszárazságra és ekcémára...

Bőrszárazságra és ekcémára használt már valaki shea vajat?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy jó!Tényleg így van? Hol tudnék ilyet venni?Ki faluban lakom!Rossmann vagy gyógyszertár? Milyen árban van?És fürdetéshez olvastam még az olíva olajat,hogy az jó!Erről van tapasztalat valakinek?Az a fajta is jó amit élelmiszer boltban lehet venni?Vagy tudtok ajánlani mást is?Bocsi a sok kérdést de már tényleg nem tudom mit próbáljak ki!Annyi mindent vettem már!Most hidrofilest használok de nem jó kis idő után száraz a bőre a neogranormonos testápolótól pedig jobban kijött neki!Köszi a válaszokat és a segítséget előre is
2016. jan. 17. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én internetről vettem shea vajat, de ez se használt a lányom ekcémájára, igazából semmi se, de szerencsére most 3 éves és már kinőtte, az arcán szokott néha megjelenni, de nem vészesen.

Viszont télen az én kezem, arcom kentem vele, száraz bőrre kiváló, meg popsikrém helyett is azt használtam.

2016. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz a shea vaj, de én azt tapasztaltam, hogy váltogatni kell a krémeket a fiamnál, mert egy idő után mintha "megszokná" a bőre. Ami igazán bevált az a dm-ben kapható Alnatura makadámdió krém. Egy nagy tégely ezer forint körül van, mindenfélementes, bőrgyógyászatilag tesztelt, nem csípi a bőrét, akkor sem, ha nagyon ki van száradva, vagy esetleg sebes.
2016. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó az olivaolaj is, én fürdés után szoktam bekenni, mert a fürdővízbe tett olajtól a fürdőkád elég csúszóssá válhat. Illetve nálunk még bevált a natúr körömvirágolaj is.
2016. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!