Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák, hogy lehet azt...

Anyukák, hogy lehet azt kibirni, mikor egy hisztis 2 évessel együtt vagytok influenzásak, és nincs semmilyen segitségetek?

Figyelt kérdés
Néha ugy érzem,ez egyszerüen kibirhatatlan számomra.Egész éjjel sir szegény,pedig kapott nurofent,de fáj a torka,engem meg ráz a hideg,és nagyon rosszul vagyok.Sokszor ugy érzem,nem vagyok elég a gyerekneveléshez.
2016. febr. 9. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

én is átestem ezen a napokban, igaz nem influenza, de mind a ketten betegek voltunk..én hulla, a 1,5 évesem szintén, éjjel nem aludt, nappal nyűgös volt. már előre gyomor görcsöm volt mikor lefeküdtem este hogy úgyis mindjárt kelni kell hozzá és nem fog tudni visszaaludni a betegség miatt..volt olyan éjszaka hogy éjféltől reggel 5-ig fent voltunk, és nappal sem pótolta be...nos én oda vettem magam melléé az ágyba, hogy legalább az összebújás kárpótoljon, úgy neki is jobb kedve volt..nappal kicsit többet néztünk mesét mint máskor, az lekötötte én meg pihentem mellette, rengeteg könyvet becipeltem az ágyba, azokat olvasgattuk hogy minél többet legyen melegben.

Lassan teltek a napok, de tudtam hogy előbb utóbb vége :)

2016. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és én ráadásul várandós vagyok, legrosszabb szakaszban, 8. hét
2016. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el: 3 gyerek hányós, hamsenés vírus és én is. 3 nap karasztrófa.
2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Részvétem. A fiam 3 éves volt, 10napig lázas, a lányom 4 hónapos, 5 napig lázas. Én meg 3 napig voltam csak lázas hála az égnek. De a hörgőgyulladás 10 napig tartott. Túl kell élni sajna...
2016. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!