Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam már jó ideje köhög...

Kisfiam már jó ideje köhög éjjelente, adtuk neki a gyógyszert, amit írt a doki,4 orvos látta, de egyik sem tudott hatásos gyógyszert adni! Próbálta valaki a disznózsírt?

Figyelt kérdés
Kipróbáltuk, hogy a mellkasára kenünk disznózsírt és nem köhögött éjjel! Ez meg is szünteti "végleg" a köhögést, vagy ha pár nap után már nem kenem neki, akkor köhög tovább?
2016. márc. 9. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

anyu próbálta rajzam, amikor kicsi voltam.

Nem emlékszem, de sztem "kúraszerűen", vagyis néhány napig folyaatosan kaptam, később csak alkalmanként, ha újra köhögtem.


Nagyon úúúútáltam, büdös volt. Azóta is rosszul vagyok minden zsírostól, képtelen vagyok megenni.

2016. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már kipróbáltunk sok mindent,elvittük mindenféle orvoshoz,magánrendelésbe is,de csak találgatnak,pedig már 5 hete köhög,mindig mikor aludna!Szegényem nem is tud tőle pihenni!Tegnap a gyógyszerész mondta,hogy próbáljuk ki ezt,és (lekopogom)bevált!De akkor még kenem neki,és csak remélni tudom,hogy nem undorodik meg tőle! :)
2016. márc. 9. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
ó, a hatásosságát nbem kérdőjeleztem meg, nekem is jó volt anno. csak én nagyon utáltam.
2016. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is azt használom a most 2 éves fiamnál, pár hónapja ő is köhögött rendesen már antibiotikum kúrán is túl volt amikor eszembe jutott a zsír... pár nap alatt teljesen elmúlt neki, én akkor napközben is bebugyoláltam, tehát pár napig folyamatos dunsztkötés volt rajta.. most is 2 napja elkezdett éjjel köhögni, megint be van bugyolálva :)
2016. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!