Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 9 hónapos babam kiütéses...

9 hónapos babam kiütéses lett. Vajon a túró okozhatta vagy a vírus? Ilyenkor mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Vigyem orvoshoz? Annyira nem szeretnem,most gyógyult ki egy csunya vírusból,9napig volt magas laza,3 napja laztalan,nem akarom hogy elkapjon valamit a rendelőben. Egyebkent ha valóban a túró a ludas (bar nem eloszor ette),akkor mi a teendő? Hova forduljak? Kinovi? Akkor ez tejallergia? Aumugy egyszer volt pöttyös,akkor joghurtos gyümit evett(szinten nem eloszor)... Vagy nincs koze a tejhez? Inkabb a vírus?? Egyebkent ekcemas,most tudtam meg hogy neki nagyobb az esélye atejallergiara. 😒
2016. máj. 11. 18:49
1 2
 1/19 anonim válasza:
24%
A gyerekorvos szerintem házhoz is megy... de már 12 napja kellett volna... mostmár megmarad az biztos. Tejalergiás é? Lehet. Ki köll vizsgáltatni!!!
2016. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Nekem valahogy egyértelmű lenne, hogy orvoshoz vinném.

3 gyerekem van.

2016. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja..termeszetesen kb 4szer voltam vele azota dokinal. Nyilvan. Csak most a pöttyök miatt a legyengült immunrendszerevel nem szivesen ulnek be a betegek koze. Érted?
2016. máj. 11. 18:57
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Ahha, akkor maradj otthon, és nézed ahogy egyre több pötty lesz rajta.
2016. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kapott antibiotikumot? Mert attól is lehet. LÁnyomnál is ilyen volt hogy 7 napig szedte az antibiotikumot aztán a 7. napon csupa pötty lett, de vírus is okozhatja.
2016. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen.Meg most is szedi.
2016. máj. 11. 19:09
 7/19 A kérdező kommentje:
6.napja
2016. máj. 11. 19:10
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Jézus...Miért vagytok ilyen bunkók?

Szerintem hívd ki a dokit amúgy, kimennek házhoz is!

2016. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Vérvételen is voltunk,ami egyertelmuen akkor vírust mutatott.De mivel nem mult a laza,kapott antibiotikumot.

Egyebkent a hasan vannak a pöttyök.illetve a kezfejen.

2016. máj. 11. 19:11
 10/19 A kérdező kommentje:
Holnap megprobalom elerni,de szabadságra ment. Koszonom az értelmes válaszokat.
2016. máj. 11. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!