Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Létezik pszichés láz 2 éves...

Létezik pszichés láz 2 éves korban?

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen napot sem töltöttünk külön apától, nagyon apás a kislányom, sajnos már 1 hete, hogy el kellett utaznia üzleti ügyben. Nagyon hiányolja, tegnap este skypeoltunk és éjjel már éreztem, hogy meleg, reggelre 38.2 volt. Semmi tünet, orvos azt mondta, ha 3 napig nem múlik, akkor vérvétel meg pisivizsgálat.


Valakinek volt bármi hasonló tapasztalata?



2016. júl. 4. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy pl egyéb tünetmentes 3 napos láz.az orvosok csak lázcsillapitást es folyadékpotlást javasolnak. Korábban volt itt erről szó, nrem egy anya ment már át ilyesmin.
2016. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 3 napos lázat ismerem, átestünk rajta 1 évesen. Többször is előfordulhat? Úgy tudom, azon csak egyszer esik át.
2016. júl. 4. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen a 4 éves lányomnál,tavaly ilyenkor amikor a kistesót szültem.Amig a kórházban voltam addig lázas volt amikor hazajöttünk elmúlt a láz.A gyerekorvosunk azt mondta nyári vírus szerintem pedig azért volt mert nem voltam vele.
2016. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
"Üzleti út."
2016. júl. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akartam részletezni, de ha jobban tetszik úgy, állásinterjúra ment külföldre és mivel továbbjutott a következő körbe, így nem volt értelme hazajönnie. Végül megkapta a munkát, így mi szedelőzködünk és megyünk utána.


Nem teljesen értem az idézőjeleket, ez most rosszindulatú akar lenni vagy arra gondoltál, hogy szétmentünk, csak nem ezt írom. Mindenesetre nem túl hasznos hozzászólás. Azért köszönöm, hogy időt áldoztál rám.


A láz 3 nap után elmúlt, nem tudom, hogy mitől volt végül, nem jött elő újra.

2016. júl. 14. 07:32
 6/6 anonim válasza:
megcsal téged
2016. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!