Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagyon nagy baj, ha a 4.5...

Nagyon nagy baj, ha a 4.5 hónapos kisbabám egyik lába egy picikét hosszabb, mint a másik?

Figyelt kérdés
Párommal tegnap vettük észre fürdetésnél, be is jelentettem Manót csípőultrahangra. Csak azt nem értem, hogy minden oltásnál csupaszon megvizsgálja a doki és hogy hogy nem vette észre. Vagy elnőheti? Mit szoktak ilyenkor javasolni? Nagyon meg vagyok ijedve :( Remélem nem lesz semmi gond. Kismanó egyébként nagyon virgonc, folyton forog ide oda...próbál kúszni (még nem megy) igazi kis duracell nyuszi, ha valami baj lenne nem mozogna ennyit ugye?

2016. okt. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a kérdés amit orvosnak kell feltenni, vagy gyerekorvosnak vagy yerek ortopéd orvosnak, és neki kellene csípö Uh-t csinálni...
2016. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom...írtam is, hogy holnap megyünk csípőultrahangra magándokihoz, mert így a leggyorsabb és az eredménnyel a dokihoz is csütörtökön. Csak addig is kìváncsi lettem volna a tapasztalatokra.
2016. okt. 18. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is volt eltérés, csípőletapadás miatt. De már születésekor a kórházban adták is a beutalót ortopédiára és uh-ra.

Gyógytornán kétszer voltunk, otthon kellett minden nap tornáztatni, 3 hónaposan már minden rendben volt.

Mikor elindult -11 hónaposan-akkor vissza kellett vinni megint ortopédiára, hogy megnézzék, de minden ok volt.

2016. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Remél nekünk is elég lesz a torna!
2016. okt. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!