Szajpenész kérdés?

Figyelt kérdés

Egy éves babám ajkai belülről lepedékesek. A szájába mashol nem látok semmit. Ma mutattam az orvosnak, aki megnezte 2x, de azt mondta nem az. Harmadjára is megnezte, akkor háton feküdt a gyerek és ordított, jobban lehetett látni az ajkai belsejét. Akkor bekente azzal a lila cuccal, de fel se írt semmit. Ha tényleg penészes a szája, akkor egyszeri ecseteléssel nem múlik el ugye?

Egyébként szépen eszik, ugyanúgy, mint eddig.

Sajnos koszmoja is lett újból, pedig csak újszülött korában volt utoljára.

Szajpenész ez jól gondolom ugye?


2016. nov. 14. 16:57
 1/3 anonim válasza:

Ha bizonytalan vagy, nézesd meg védőnővel is, meg még egy orvossal.

A koszmóra legjobb, ha jól beolajozod a fejbőrt, gyógyszertári napraforgó olajat javaslom, aztán pár óra múlva a fürdetéskor egy erősebb fogkefével alaposan megdörgölöd, aztán jól lemosod samponnal, hogy ne maradjon olajos a haja. Gyönyörűen le fog jönni. Aztán meg majd visszajön, de ez egy egyszerű és olcsó megoldás arra, hogy időnként leszedd.

2016. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A védőnő sajnos betegszabin van, pedig el akartam vinni.

Jaj Köszi a koszmo tippet, de ez az olajozas hajasbabán nem működik! Próbáltam én is, mert a védőnő mondta, még egy éve, de szerencsétlen gyerek feje úgy nézett ki, mintha beleszorult volna a zsíros kupába!

2016. nov. 17. 15:01
 3/3 Bénabakter ***** válasza:
...azért kell utána lemosni babasamponnal (mert az oldja az olajat).
2016. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!