Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek is a tusfurdotol...

Szerintetek is a tusfurdotol van ez?

Figyelt kérdés
Het honapos kisbabam testen egy par centis szaraz folt volt,allitolag a Johnson's termektol. Abbahagytuk, kamilla teaban furdik. Azota is lettek meg szaraz foltok, kezen, laban. Napkozben reped el olyan szaraz, es kisse barnas, este furdeskor a meleg viztol kipirosodnak. Vajon tenyleg a Johnson's-tol van, amugy kezdetektol fogva hat hos koraig hasznaltuk, semmi gond nem volt. Most egy honapja hagytuk abba, de azota meg tobb lett. Vagy valamire allergias?
2017. jan. 2. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de ekcémánál van olyan, hogy egy termék beválik, később viszont allergiás lesz rá, szóval lehet a tusfürdő is a hibás.
2017. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira érdekelne gyermeked egészsége, akkor orvoshoz fordulnál vele. Ennyi leírás alapján még egy szakember sem tud semmi biztosan mondani, nemhogy egy nagy halom laikus anyuka...
2017. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mi a teendo?
2017. jan. 2. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egek. A kamilla csak tovább szárítja.
2017. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
orvos utasitasait irtam le: o mondta ezeket, amiket leirtam....csak mas anyukak velemenyet is elolvasnam, nem hinnem, hogy egyeduli lennek ilyen gonddal, Ha nincs foghato alaszod, segitseged, akkor ne irj.
2017. jan. 2. 17:15
 6/11 A kérdező kommentje:

a kamillat is orvos mondta

Irnatok segito valaszokat, kerlek

2017. jan. 2. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári hydrofilos fürdető. Rendbe hozza egy hét alatt. A gyerekorvos ha nagyon ki van száradva a bőre vitaminos krémet ír fel.
2017. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen segítő válaszom lenne: gyorsan cseréld le a kamillás orvost! (Te jó Isten!!!)

Keress fel egy hozzáértő bőrgyógyászt. Tűzoltásként meg szaladj le a patikába babfürdetőért. De az ekcémát nem igazán "gyógyítja" az se.

2017. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nem kell ahhoz Einsteinnek lenni, hogy tudja az ember, a kamilla szárít, így komolyan el vagyok kepedve, hogy egy orvos képes volt ilyesmit javasolni. Talán tenyleg okosabbak neha a laikus anyukák, mint maga az orvos 😂 Lehet kapni vegyszermentes babafürdetőket, inkabb azt használd
2017. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a kamillás fürdőt hanyagolnám én is. A tanácsaim, amiket nekem mondtak kislányom miatt, aki 4 hónapos kora óta ekcémás. Kifejezetten rövid fürdések nem túl meleg vízben, vagy zuhanyzás, ha már nagyobb lesz. Mert ugye az is szárítja a bőrét. nagyon fontos a hidratálás. PAtikában kapásból vény nélkül lehet kapni legalább 4-5 féle terméket, ami kifejezetten ekcémás, száraz stb bőrre van babáknak, kisgyerekeknek valót. De a hidratáló krémeken kívül mmindenképp elmennék bőrgyógyászatra vele, hogy egy szakember mondja meg, hogyan ápold. Még egy dolog az étleallergián kívül, aminek a megállapítását szintén szakorvos végzi, ki lehet még próbálni azt is, hogy a mosóport, amivel a babád ruháit mosod lecseréled vagy bio mosószerre vagy mosódió-mosószóda párosra, ecetes öblítéssel. Lehet ez túl drasztikusnak tűnik, de ha beigazolódik, hogy pl.a mosószert nem bírja a baba bőre, akkor miatta megéri változtatni. Remélem tudtam segíteni.
2017. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!