Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha heti 2-3* adok a gyerekemne...

Ha heti 2-3* adok a gyerekemnek fokhagymát az jó lehet?

Figyelt kérdés

Szinten tartásra h ne szedjen össze minden vackot az oviba.

Mert már a hócipőm tele van h minden hónapra jut egy két baci.


2017. ápr. 4. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Mekkora gyerek?

Azért a fokhagyma sem csodaszer ám...

2017. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ovis....
2017. ápr. 4. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ártani nem árt.
2017. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Bizonyos fertőzések ellen jó, de nem csodaszer. Ugyanakkor a gyerek büdös lesz tőle, ami hátrányos lehet a szociális kapcsolataiban. A mi ovinkban mondjuk mindent hagymával, fokhagymával ízesítettek a menzareform jegyében, így az összes kisklambó hagymaszagúan büdi volt. Nekem nehéz volt ezt megszokni, de őket nem zavarta.
2017. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

A fokhagyma nem csodaszer, bár van, ami ellen esetleg hathat, de a keddi fokhagyma nem hatásos a pénteki baci ellen.


Viszont büdös lesz a gyerek.

2017. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem hülyeség. Csak büdös lesz a gyerek. Inkább multivitamint adj neki.
2017. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ártani nem árt! Sőt, lehet, hogy neked a segítségedre válik, a szagra figyelj, nem biztos, hogy a tobbi gyereknek nem lesz zavaro a fokhagyma illat. Én adnék még mellé mézet, természetes antibakterialis hatasa van.
2017. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kap mézet és multivitamint is. Ezt kiegészítő kezeléskent gondoltam
2017. ápr. 4. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem csodaszer, de attól még nagyon egészséges. És csak annak büdös szerintem, aki nem szereti. Mellesleg én olyant nem is ismerek.
2017. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyersen? Mert engem pl nagyon meghajt, gondolom a tisztító hatása miatt, de azért a heti 2-3 hasmenés nem hiszem hogy jó lenne.
2017. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!